LAUR DYDAKTYKA DLA PANA DR INŻ. GRZEGORZA MICHTY

Serdeczne GRATULACJE dr inż. Grzegorz Michta 💚🖤❤️

Wieloletni opiekun naszego Koła Naukowego został Laureatem w kategorii Innowator, w studenckim konkursie dla wybitnych nauczycieli akademickich z całej AGH- Laur Dydaktyka! 🎓

Jesteśmy niezmiernie dumni! I nie ukrywamy, że nie mogło być inaczej 🥳

Laur Innowatora jest to kategoria dla tych, którzy wprowadzają innowacyjne metody kształcenia, myślą nietuzinkowo i dążą do ciągłego rozwoju. Dla osób, które chętnie szukają nowych wyzwań i możliwości poprawy systemu jakości kształcenia na każdym kroku.

Laur Dydaktyka to studencki konkurs dla wybitnych nauczycieli akademickich z całej AGH. Wyróżnia się na tle innych nagród dla pracowników dydaktycznych unikatowym podejściem do systemu wyboru laureatów i skali wydarzenia. Nie jest plebiscytem – ilość oddanych głosów nie ma znaczenia. Liczy się wykazane zaangażowanie, dążenie do ciągłej poprawy jakości i działanie na rzecz rozwoju studentów. Nagrody przyznawane są w 6 kategoriach: Wykładowca, Prowadzący ćwiczenia, Promotor, Opiekun Koła, Innowator i Przyjaciel Studenta.